Gayrimenkul Danışmanlığında RE/MAX Güvencesi

Gayrimenkul danışmanlığı büyük bir banka hesabı ve saygın bir meslek imkânı ile çok ilgi çekici göründüğü gibi yeni başlayanlar için çok korkutucuda görünebilir. Bilmediğiniz bir mesleğe adım atmak ne kadar doğru yetenek ve erdemlere sahip olsanız da zorlayıcı olabilir. Peki bu zor günlerinizi atlatmak, dezavantajlarınızı avantaja çevirmek için ne yapabilirsiniz?

Tabi ki de gayrimenkul danışmanlığı sektörüne RE/MAX şemsiyesi altında katılabilirsiniz. Dünya’nın en büyük gayrimenkul danışmanlığı şirketi olması ile ünlü RE/MAX Türkiye’de ki en büyük pazar payına sahip olması ile de kendini rakiplerinden bir adım öne yerleştiriyor. Sektörünün lideri olan RE/MAX ise haliyle kendi adı altında çalışan gayrimenkul danışmanlarına birçok imkân sağlıyor.

Gayrimenkul Danışmanlığında RE/MAX Güvencesi

RE/MAX’in Sağladığı İmkanlar

RE/MAX adı altında çalışmaya başlamak isteyenler daha mesleklerinin başında aldıkları özel eğitimlerle zaten sektöre bir adım önde başlıyorlar. RE/MAX tarafından verilen, gayrimenkul danışmanlığında efsane olmuş isimlerin hazırlanan hızlandırılmış dersler ile gayrimenkul danışmanlarımız meslek ile ilgili ihtiyaçları olabilecek her bir bilgiyi öğrenmiş oluyorlar.

Mesleğe başladığınız andan itibaren ise ofisiniz hazır. RE/MAX tarafından hem gayrimenkul danışmanlarının evinde hissedeceği ve çıkmak istemeyeceği hem de müşteriler için gerekli bütün imkanların sağlandığı özel olarak hazırlanmış ofislerimiz gayrimenkul danışmanlarımız için hazırdır. Çalışma saatleriniz, müşteri görüşmeleriniz için en optimal şekilde düzenlenmiş ve son teknoloji ürünlerle donatılmış ofislerimiz mesleğe yeni başladığınız günlerde sizler için çok büyük öneme sahip olacaktır.

Ofisinize yerleştikten sonra ise mesleğiniz boyunca ihtiyacınız olacak neredeyse her teknik detay için yardımcı olmaya da devam ediyoruz. Portföyleriniz için çekilmesi gereken fotoğraflar profesyonel ekiplerimizce çekilir. Çekilen fotoğraflar ile de isteğe göre 360 derece 3D sanal turlar hazırlanabilir.

Müşterilerinize yapacağınız sunumlar için ihtiyacınız olan her türlü grafik tasarım çalışmaları ve görseller işinin ehli grafik tasarımcılarımız tarafından sağlanabilir. Böylece sizlerin sadece müşterilerinize odaklanmanız, işin teknik detayları ile boğuşmamanız sağlanır.

Sosyal medyanın her şey olduğu bugünlerdeyse tabi ki de RE/MAX sosyal medya uzmanları sizlerin yardımınıza koşacak. Potansiyel müşterilere daha kolay ulaşmanız için tanıtım sayfalarınızın hazırlanması tarafımızca kolaylaştırılır.

Ramazan Sakallı
Revizyon Gayrimenkul
Broker/Owner
0533 201 88 98

Gayrimenkul Danışmanlığında RE/MAX Güvencesi” için 8 yorum

  1. gateio Yanıtla

    I may need your help. I tried many ways but couldn’t solve it, but after reading your article, I think you have a way to help me. I’m looking forward for your reply. Thanks.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir