Eğer Hala Buradaysan;

Gayrimenkul satmanın ve komisyon almanın ne kadar karlı olduğunu artık çok iyi biliyorsun. Peki yeni iş kurma risklerinden dolayı ilk adımı atmaktan korkuyor musun? O halde hiçbir riskiniz olmadan ilk 5 kişiye özel Gayrimenkul danışmanlığı mesleğinin püf noktalarını elinizden tutup adım adım öğretiyorum!

KULAĞA ÇOK İYİ GELİYOR, FAKAT...

Bu zamana kadar yaşadıklarınız ve tecrübeleriniz, gayrimenkul danışmanlığı yapamayacağınızı ve bir kazanç elde edemeyeceğinizi söylüyor olabilir. Daha önce belki tek başınıza, belki de bir ekip ile çalışmış, emek vermiş ve bir satış dahi yapmamış olabilirsiniz.

Belki de hiç tecrübeniz yok. Fakat tecrübenizin olmaması demek sizin boş bir kap olduğunuz anlamına gelmiyor. Yanlış yerlerde yanlış şeyler öğrenen "tecrübeli" emlakçılardan daha üstünsünüz!

AYDA 50 - 75 BİN TL KAZANMANIZA ENGEL OLAN BÜTÜN BAHANELERİNİZİ YOK EDİYORUZ!

Nasıl mı? Kaydırmaya devam et!

EMLAK DANIŞMANLIĞI NASIL HAYAT DEĞİŞTİRDİ?

Bizlerle Çalışmayı Tercih Edenler

5/5

İsmail Alkan

Gayrimenkul Danışmanı

5/5

Mutlu Oktay

Gayrimenkul Danışmanı

5/5

İbrahim Ağar

Gayrimenkul Danışmanı

5/5

Mustafa Eski

Gayrimenkul Danışmanı

5/5

Hasan Sefa Urkay

Gayrimenkul Danışmanı

Hemen Gayrimenkul Danışmanlığı Yaparak Ekonomik Özgürlüklerini Kazananların Arasına Katıl!

İlk 5 Kişiye Özel Fırsatlar!

Emlak Sektöründe Oyunun Kuralları
Yanlış ofis, yanlış bölge, yanlış yönlendirmeler danışmanlık yapacak kişinin sadece boşa kürek çekmesine neden olur. Dolayısıyla bu sektörde ilk önce oyunun kurallarını öğrenmelisiniz! Sonra herkesten iyi oynamayı!

Oyun Kuralı 1:

İlk başlangıçta eğitimlere odaklanın bol bol kendinizi geliştirecek eğitimler alın ve seçtiğiniz ofiste broker kim? Mentörlüğü size kim yapacak, çok iyi araştırın . Mesleki kariyeri dolu dolu olan bir brokerı sadece gözlemleyerek dahi çok şey öğrenebilirsiniz unutmayın mum dibini aydınlatır.

Oyun Kuralı 2:

Sadece uzmanı olduğun alan ve fiziksel bölgede hakimiyet sür. Bir hareketi binlerce kez tekrarlayan boksör gibi. Uzmanlık alanı sektörün olmazsa olmasıdır. Sakıp Sabancı'nın dediği gibi: "Her şeyden bişeyler bileceksin, ama birşeyin her şeyini bileceksin.

Oyun Kuralı 3:

Bu sektörde uzun vadeli düşünüyorsanız; satış yapmayın, insan kazanın! Çevrenizin genişliği ve fiziksel bölge hakimiyetinizle piyasa da marka olmayı başarabilirsiniz!

Oyun Kuralı 4:

Sürekli müşterilerin karşısında olman için dijital avantajları kullanın. Emlak işinde başarılı olmak, dijital sistemleri kullanmakla doğru orantılıdır. Çünkü gayrimenkul arayan her alıcı dijitale ayak izlerini bırakır. Google ve Facebook gibi firmalar bu dijital ayak izlerini kullanmamıza olanak sağlar. Sosyal Medyada ilgi duyduğunuz bir konu hakkında defalarca gördüğünüz sponsorlu reklamlar gibi...

"Bu sektör, markalaşarak büyümek isteyenler içindir! Sektörde gelecek tasarlıyorsanız HOŞGELDİNİZ!"

Brokerimiz ve seni destekleyecek yegane kişi;

Ramazan Sakallı İle Tanış!

2013 yılında Remax Revizyon’u 97 ülkede dünyanın en çok satan emlak firması Remax güvencesiyle Denizli halkının hizmetine sunmanın gurunu yaşadık. 

“Müşteri memnuniyeti en büyük kazançtır” sloganıyla kendimizi daima geliştirdik. Bugün 29 ekim bulvarındaki ofisimizde 25 çalışanımızla Denizli halkına hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz Remax ailemizi genişleterek daha büyük kitleleri kaliteli hizmetimizle tanıştırmaktır. Bunu yaparken müşteri memnuniyeti kadar önem verdiğimiz bir diğer husus emlak danışmanlarımızın kendileri rahat hissedecekleri bir ortamda, işlerini rahat koşullarda gerçekleştirebilecekleri uygun ortam ve donanımı sağlamaktır. 

Bizi herhangi bir emlak ofisinden ayıran en önemli özelliğimiz 45 yıllık bilgi ve deneyimi Denizli’mize en güzel şekilde yansıtmayı kendimize şiar edinmiş olmamızdır. Ekip arkadaşlarımızın her biri aldıkları eğitimler ışığında doğru emlakçılık alanında birer marka olmayı başarmış, vizyon ve misyon sahibi girişimcilerdir.

 Geniş pörtföy yelpazemizle Denizli’de ev, arsa, dükkan vb alım, satım ve kiralamada Denizli halkına yardımcı olmaktan onur duyuyoruz.

Siz de Kendisine Akıllı yatırımlar yaparak HAYATINI kazanan %1'lik kısımdan olun!

Aşağıdaki seçeneklerden hangisi seni tarif ediyor?

Tek başına gayrimenkul satışı yapmaya çalışıyor fakat ekibin olmadığından dolayı satış yapamıyorsun

Yeni mezun veya daha önce iş deneyimi olan bir pazarlama uzmanısın ve daha kazançlı bir iş modeli arıyorsun.

Şu anki yaptığın iş iyi kazandırmıyor ve yeni bir sektör arayışındasın.

Senin önerinle gayrimenkul alabilecek iyi bir çevren var fakat satacak gayrimenkul bulamıyorsun.

Gayrimenkul sektörü ile çalışan bir proje geliştirici ya da reklam ajansı olabilirsiniz.

Güçlü Remax Revizyon ekibimizin bir parçası olmak isteyen bir emlakçı veya emlak danışmanı olabilirsiniz.

Satışta kendisini devamlı geliştiren ve girişimcilik ruhuna sahip bir birey olabilirsiniz.

Doktor, Avukat veya bir Mühendis olarak Network ağınızı gayrimenkul sektöründe büyütmek istiyor olabilirsiniz.

Sıfırdan İnşaa Etmek Mi, Yoksa Kurulan ve İşleyen Bir Sistemden Yararlanmak Mı?

Sizlere vereceğimiz eğitimden sonra bir iş bulmak için kapı kapı dolaşmanız gerekmeyecek. Hemen bizlerle beraber emlak danışmanlığının ince detaylarını öğrenecek, nasıl satış yaptığımızı görecek ve zaten işleyen sistemin bir parçası olarak siz de satış yapacaksınız! 

Unutmayın bu sektörde insanlar değil sistemler çalışır…

SAYILARLA BİZ

+750 Satış

+1250 Kiralama

+25 Çalışan

12 Yıllık Bilgi ve Tecrübe

1K Mutlu Müşteri

BASINDA BİZ

Blog

NOT FACEBOOK:  This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, This site 
is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.
 
© hayatininfirsati.net – All rights reserved

Ramazan Sakallı’dan Uyarı!

Emlak Danışmanı; Ev sahibi ile ev arayan insanların bir şekilde iletişime geçmesi için aracıdır. Bu görevi yerine getirirken bağımsız çalışamaz, belirli bir resmi kuruma bağlıdır. Emlakçılar odasına ya da bulunduğu ildeki ticaret odasına kaydını yaptırarak gerekli yetkileri alabilmektedirler. Bu sayede devlet gözetiminde, daha düzenli ve gelişmiş bir sektör halini yavaş yavaş almaktadır.
 
Bu bir hızlı zengin olma sistemi değildir! “Bir kişinin başarılı olup, olmayacağı birçok faktöre bağlıdır. Her ne kadar yüzlerce kişinin uygulayıp başarılı sonuçlar aldığı stratejiler uygulansa da alınan sonuçlar birçok parametreye göre değişebilir.” Bu süreçte başarılı olmak kadar başarısız olmak da mümkün. Kişi yapılarının farklılık göstermesinden dolayı kimseye kazanç ve başarı garantisi vermiyoruz. Başarı ve kazanç: Planlı çalışma, problemleri analiz etme, hedefleri belirleme ve aksiyon alma gibi birçok parametreye bağlıdır. İş ortaklarımızın sorunlarına planladığımız stratejilerle  çözümler üretiyor ve uyguluyoruz. Sizi başarıya ulaştıracak en başarılı stratejiyi ve en kestirme yol haritasını bir uzmandan öğrenin. Sorularınız için: info@remax-revizyon-dnz.com adresine mail atabilirsiniz.