EMLAK PAZARLAMAYA 90 GÜNLÜK GİRİŞ

Emlak sektörüne yeni giriş yapıyorsanız kesinlikle rakiplerinizden sıyrılabilmeniz için internet ortamını kullanmanız gerektiğini biliyorsunuzdur. Birçok rakibiniz şu an internette var oluyor olabilir ancak onları geçememeniz için hiçbir sebep yok. Sizlere vereceğimiz emlak pazarlamaya 90 günlük giriş planı ile kendinize bir yol haritası çizebilir ve başarılı işlere adım atabilirsiniz. Öncelikle ilk 30 günden bahsetmek istiyorum. Kesinlikle hedef kitlenizi en iyi şekilde belirlemeniz gereken bu 30 günde Google Alerts gibi bir yazılımı kullanmanız gerektiğini belirtmek istiyoruz. Çünkü bu yazılım sayesinde hedef kitleniz ile alakalı sosyal medya hesaplarına, internet sitelerine, bloglara ve daha fazlasına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Emlak danışmanları için ne kadar da güzel bir nimet!

emlak pazarlamaya 90 günlük giriş

Emlak pazarlamaya 90 günlük giriş planının ilk 30 gününde kesinlikle kendinize sosyal medya hesapları oluşturmalısınız. Hepsi kurumsal kimliğiniz ile açılmalı ve resmi olduğu belirtilmelidir. Asla Twitter ve LinkedIn hesapları es geçilmemelidir. İlk 30 gün bu şekilde geçecektir. İkinci 30 günde ise artık içerik paylaşmaya başlamalı ve müşterilerinize varlığınızı hatırlatmalısınız. Ama bu içeriklerin paylaşım sıklıkları ve ne ile alakalı oldukları oldukça önemlidir. Mesela belirli günlerde belirli konularla alakalı içerikle paylaşmanız yararlı olacaktır. Mesela her pazar günü aileniz ile birlikte çekildiğiniz bir fotoğrafı sosyal medya hesaplarınıza koymanızın bir sakıncası yoktur. Aksine samimiyetinizi gözler önüne doğal bir şekilde serecektir. Her pazartesi müşterilerinizin emlak konusunda bilmek isteyecekleri bilgileri paylaşabilirsiniz. Bunun gibi daha birçok fikir aslında sizin kafanızda gizli. Onları arayın ve bulun!

Emlak pazarlamaya 90 günlük giriş planının üçüncü 30 gününde ise artık yavaş yavaş paylaşmaya başlamalısınız. Çünkü potansiyel müşteri kitleniz size ulaşmaya başladı ve artık sıra sizin onları yönlendirmenize geldi. Eğer sosyal medyada ya da internet sitenizde düzenli olarak gayrimenkul piyasasındaki hareketlilikleri ya da son güncel haberleri paylaşırsanız size olan ilgi daha da artacaktır. Hatta öyle bir noktaya geleceksiniz ki rakipleriniz bile sizi takip etmeye ve yaptıklarınızı kontrol etmeye başlayacaktır. Böyle bir noktaya geldiğinizde artık başarmış ve yolunuza tam gaz devam ediyor olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir