EMLAK PAZARLAMADA MAHALLE VİDEOLARI ÇEKMEK

Emlak pazarlamada mahalle videoları çekmek emlak sektöründeki en doğru stratejilerden birisidir. Emlak danışmanlığı yapıyorsanız ve rakiplerinizden farklı şeyler yapmak istiyorsanız kesinlikle yaratıcılığınızı kullanarak videolar hazırlamalısınız. Bu videolar satmaya ya da kiralamaya çalıştığınız emlak hakkında da olabilir emlağın bulunduğu konumdaki parklar, bahçeler, kafeler, oyun salonları vs. ile de alakalı olabilir. Çünkü bir gencin bir emlaktan beklentisi ile bir yaşlının bir emlaktan beklentisi asla aynı değildir. Her kategori için farklı bir video üretmelisiniz. Şunu unutmamalısınız ki bir kişi bir emlağı satın aldığında etrafındaki kafeleri, parkları, iş alanlarını ve daha birçoğunu da satın almaktadır. Bu yüzden sizlere bu yazımızda mahalle videoları hakkında birkaç taktik vermek istedik.

Emlak pazarlamada mahalle videoları çekmek

Emlak pazarlamada mahalle videoları çekmek size son derece olumlu geri dönüşler getirecektir. Ancak bu videoları kesinlikle potansiyel müşterilerinize izletmelisiniz. İyi hazırlanmış bir videoyu her müşteri merakla izleyecektir. Ancak müşterilerin meraklanması ve emlağı daha iyi tanımak istemesi için kesinlikle hedef kitlenizi çok iyi tanımanız gerekiyor. Mesela hedef kitleniz parklar ve rekreasyon alanları ile, alışveriş merkezleri ile, restoranlar ile ya da toplu taşıma olanakları ile daha çok ilgileniyor olabilir. Yazının başında da söylediğimiz gibi bir üniversite öğrencisinin ilgilendiği mekanlar ile bir bekar adamın ilgilendiği mekanlar birbirinden oldukça farklıdır. Videoları üretirken bunlara kesinlikle dikkat etmenizi öneriyoruz eğer dikkat etmezseniz sonuçları maalesef verdiğiniz emeğe değmeyebilir.

Emlak pazarlamada mahalle videoları çekmek konusunda sizlere birkaç tavsiye vermek istiyoruz. Eğer muhit ile alakalı birkaç video üretiyorsanız videonuzu sürekli farklı açılar farklı kareler ile süsleyin. Tek bir video halinde müşterilere sunmayın. Mesela bir videoyu arabanın önüne koyulan kamera ile çekiyorken bir başka videoyu drone ile yukarıdan çekmeniz ve bunları başarılı bir şekilde birleştirmeniz sizi müşterinin gözünde aşırı profesyonel bir duruma sokacaktır. Ek olarak videolar içinde kullanacağınız müzikler kesinlikle rahatlatıcı müzikler olmalıdır. Videoya mahallenin bakkalı ya da kafe sahipleri ile olan röportajları da ekleyebilirsiniz. Bu tarz yaratıcı fikirler tamamen size bağlıdır. Siz eğer farklı bir şeyler yapmak istiyorsanız kendinizi sürekli geliştirmek zorunda olduğunuzun farkına varmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir