EMLAK PAZARLAMA VE MAİL BÜLTENLERİ

Denizli’de emlak pazarlama sektöründe çalışmalar yapıyor ve firmanızı daha iyi bir konuma ulaştırmak istiyorsanız doğru yazıya gelmiş bulunmaktasınız. Size önerebileceğimiz bir taktik var. E posta bültenlerini potansiyel müşterilere ulaştırmak! Eğer içeriklerinizi okuyan müşteriler sizin posta bültenlerinize katılmak istiyorlarsa kesinlikle onları göz ardı etmemelisiniz. Öncelikle onlara ve normal müşterilerinize aynı e mailleri atmaktan kaçının. Onlara farklı mailler atmaya gayret gösterip ilgilendikleri alanları öğrenmeye çalışın. Mesela evi olmayan bir kişiye ev tamiratı ile alakalı bir bülten atarsanız bülteninizden kaydını bile sildirebilir ki bu istenmeyecek bir şeydir. O yüzden kesinlikle bülteninize yeni kayıt olan kişiler ile eskiden müşterileriniz olan kişileri aynı kefeye koymayınız.

Denizli’de emlak pazarlama

Denizli’de emlak pazarlama yapıyorsanız öncelikle mail bültenlerinizi üçe ayırmalısınız. Ev alma ve satmaya karar vermeye çalışan müşteriler için olan mailler, neden sizi seçmesi gerektiğini bilmesini istediğiniz müşteriler için olan mailler, gayrimenkulün değerini henüz anlayamamış olan müşteriler için olan mailler! Eğer ev alma ve satma konusunda kararlar almak isteyen müşterilerinize bir mail bülteni oluşturmak istiyorsanız kesinlikle maillerin arasında “Doğru emlak danışmanları nasıl seçilmelidir? Ev bakarken nelere dikkat edilir? En doğru teklifler nasıl yapılır?” gibi konu başlıkları olmalıdır. Onları bu konular hakkında en doğru şekilde bilgilendirmelisiniz. Eğer neden sizi seçmesi gerektiği konusunda kafasında şüpheler olan müşterileriniz varsa onlara atacağınız mail bülteninde bulunması gereken konular kesinlikle “Kendiniz hakkında bilinmeyen bilgiler, Neden beni seçmelisiniz? Beni başkalarından ayıran şeyler.” olmalıdır. Bu tarz konulara kendiniz eklentiler yapabilirsiniz.

Denizli’de emlak pazarlama sektöründe son olarak gayrimenkulün değerini henüz anlayamamış olan kişiler için hazırlamanız gereken mail bülteni bulunmaktadır. Bu mail bülteninde kesinlikle müşterinize uzun vadede gayrimenkulün çok iyi değer kazanacağını belirtmeniz gerekir. Ona bunu inandırmak en başta çok zor gelecektir ancak kendisine istatistikler ile neden en doğru yatırımın gayrimenkul olduğunu anlatırsanız zamanla başarıya ulaşabilirsiniz. Ev satın alma konusunda ona gerekli birçok bilgiyi ve ayrıntıyı sunun. Satın aldıkları süreçte paralarının boşa gitmeyeceğini nedenleriyle birlikte anlatmaya çalışın.

Ramazan Sakallı
Revizyon Gayrimenkul
Broker/Owner
0533 201 88 98

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir