E-POSTA İLE PAZARLAMADA KAZANÇ SAĞLAYIN

Mail yollayarak pazarlama yapmak ve yeni müşteriler bulmak emlak şirketlerinin çok sık kullandığı bir yöntem olarak bilinir. Sıradan e posta adresleri son dönemlerde de işe yarasa da artık yeterliliğini yitiriyor. Müşteriler gelen maillerden sizi ayırmasını sağlamalısınız. Bunun için kendi şirketiniz için kurumsal bir e posta hizmet sağlayıcısından kurumsal posta satın almalısınız. Bu sayede mail gönderdiğiniz müşteriler sizi diğer maillerden ayırmasını sağlar.

E-POSTA İLE PAZARLAMADA KAZANÇ SAĞLAYIN

Hedef Kitle

Emlak sektöründe uygulanan pazarlama teknikleri içerisinde, gazete ilanları, sosyal medya vb.  Yoğun anlamda kullanılır. Öncelikli hedefiniz markanızı göz önünde bulunmasına dikkat etmelisiniz.

Arsa satın alacak müşterilere daire fırsatını göndermek ve ticari gayrimenkul satın alacak kişilere arsa kampanyalarını iletmek anlamsızlık dışında başka bir şey olamaz. Satış yapacağınız her tür için hedef kitlenizi farklı farklı belirtin.

İçerikte Anahtar Kelimenin Önemi

Emlak sektöründe, merak cezbetmek ve hevesleri canlı tutmak önemlidir. Emlak sektörün de yazılan yazıların içeriği ne kadar zengin olsa da karmaşık düzen insanları boğar. Bu sebepler insanların emlak piyasası ile alakalı olarak akıllarında kalan soruları cevaplamak için faydalı bilgiler yazabilirsiniz.

Bu şekildeki yayınlanacak yayınlar, müşterilerinize sektör dahilindeki merak ettikleri şeyleri öğrenmelerini sağlayabilirsiniz.

Potansiyel Kitle

Emlak alanında potansiyel hedef kitle genel haliyle ev satın alacak müşterilerdir. Anketler yaparak müşterilerin ihtiyaçlarını ve beklentileri belirleyebilirsiniz. İletişim kurulan müşteriler ile satış ya da alım işlemlerinde karşılaştığınız sorunları ve soruları not ederek insanlara yardımcı bir kaynak yaratabilirsiniz.

E Posta İle Plana Uygun Pazarlama

İhtiyacınız olan kapsamda e posta sistemi bulunması gayet mümkün. Bu tür sistemler hem çeşitli e posta pazarlama yolu göstermektedir. Okuyucuların genel tercihleri konusunda ipuçları verir. Mail kampanyasında kaç kişinin maili okuduğu, site linkine tıkladığını bu sistemlerin size kazandırdıkları sayesinde görebilirsiniz.

Bu sistem okuyucularınızın özelliklerine göre sınıflandırma yapmanızı ve bu sınıflandırmaya göre uygun, zamanlı gönderim yapmanızı sağlar. Posta pazarlama yönteminde gönderilen maillerin açılma oranları %20 ila %40 arasında olur. Daha yüksek bir orana sahipseniz kullandığınız yöntem son derece olumlu bir yöntemdir.

E-POSTA İLE PAZARLAMADA KAZANÇ SAĞLAYIN” için 2 yorum

  1. segirme deenii Yanıtla

    أكبر شركة لانتاج أنابيب البولي ايثيلين و يو بي سي ومستلزماتها للمنتجات الصناعية في عيراق

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir